KlausThorsenQuintus MD-KTVBVBSunAirCup Åben klasse Old boys
Peter Fischer JensenHerning SvæveflyveklubDiscus 2cT/18mOY-GLXACSunAirCup Old boys
Michael RasmussenAarhus SvæveflyveklubLS8 neoOY-PIXOY-PIXSunAirCup
Jan HaldMSFVentus 2cTOY-IXIISunAirCup
Anders BorbyeAarhus SvæveflyveklubDuo Discus TOY-FXEFXSunAirCup Old boys 2-sædet cup
Øjvind K. FrankSG-70Ventus cTOY-EXKEKSunAirCup Old boys
Jan Brandt JørgensenMSFLS8-18OY-JBXJBSunAirCup
Lars Jensen m.fl.Aarhus SvæveflyveklubASH-25eOY-LJX25SunAirCup Åben klasse
Uffe EdslevAarhus SvæveflyveklubLS8-aOY-EXCECSunAirCup Old boys
Ove Dahl JørgensenSvævethyVentus 2cTOY-XSWSWSunAirCup Old boys
Lars HenningsenLolland Falster SvæveflyveklubDuo Discus OY-FXZFZ2-sædet cup
Hans-Christian KolbSFKDG-200/17OY-HXCUPSunAirCup
Peter SommerladeØSFEB 29OY-EXBASunAirCup Åben klasse Old boys
Chris MøllerVestjyskASW28E-18mOY-JXA28SunAirCup Åben klasse
Morten Habekost / Knud Erik SørensenSG-70Taurus MOY-9453KMSunAirCup 2-sædet cup
Emil AndersenJASD2aOY-ZEX357SunAirCup
Bonni KrygerNordsjællands svæveflyveklub DuoDiscusOY-XVFVFSunAirCup 2-sædet cup
Jesper Sellerup MSFLS4 OY-XNENEBegynderklasse
Ulrik Eilert & Susanne WeidingerØst-Sjællands FlyveklubDuo Discus TOY-RRXRRSunAirCup 2-sædet cup
Jan Schmeltz Pedersen, Henrik Breidahl, Johnny Reichstein JensenBillund SKasg29e-18mOY-CGXCGSunAirCup Åben klasse
Morten Hoeck PetersenSFKGlasflügel 304D-3042GSunAirCup
Hans Christian BertelsenAarhus SvæveflyveklubLS1-fOY-TJXTJJunior DM
Miles Chalk KjærFynsDG 300OY-XPPT6Junior DM
Anna DoerwaldSFKLS1-DOY-MKXB6Junior DM
Mathias ValentinSG-70Std. CirrusOY-XTHTHJunior DM
Jens Christian PedersenSvævethyDiscus 2c-18D-6097AGSunAirCup Old boys
Kristian R. Larsen & Jens S. Pedersen VestjyskDuo Discus TOY-XHZV4SunAirCup 2-sædet cup
Jonathan Sverre Bülow-OlsenPolyteknisk FlyvegruppeDiscus CSOY-PFXP6Junior DM
Klaus VangØSFOY-XYFYFSunAirCup Åben klasse Old boys
Anders Møller AndersenAviatorNimbus4MOY-XXL4MSunAirCup Åben klasse
Ole NicolaisenNordsjællands SvæveflyveklubDuo Discus TOY-XVFVFSunAirCup
Rasmus Mortensen + Søren G-SSG70ArcusOY-XUJBASunAirCup 2-sædet cup
Erik DøssingSG-70Discus 2cTOY-SXLSLSunAirCup Old boys
Hans Chr. HoeckNordjysk SvæveflyveklubArcus MD-KGVMVMSunAirCup Åben klasse Old boys 2-sædet cup
Claus ElmerosØSFASH31MiOY-CXECESunAirCup Åben klasse Old boys
Martin Steen AndersenØSFLS4OY-XMOL7Junior DM
Rasmus Fribert AndersenNordsjællands svæveflyveklubASW-20WLOY-xkwKWJunior DM
Helena Maria Steenholt JacobsenAarhus SvæveflyveklubLS-4bOY-XMDMDJunior DM
Jens AndersenNordjysk svæveflyveklub LS4OY-XLIU1Junior DM
Oskar MindsAASVKDG-300OY-XRURUJunior DM
Kevin Kjær AndersenSG-70LS8OY-SEXSEJunior DM
Sviatoslav RoublevFyns SvæveflyveklubLS8 OY-XXMUGJunior DM
Michael MixSG-70Discus2btOY-XUPAASunAirCup
Emil Dalboe-PedersenMidtsjællands SvæveflyveklubLS-8OY-TNXXJunior DM
Mikkel Refsgaard Schmidt-NielsenMidtsjællands SvæveflyveklubLS1-FOY-SMXBBJunior DM
Vejlin+TalenterDSvUDuo Discus XLTOY-XSASASunAirCup 2-sædet cup